Ekipi i Projektit

Luan 2 photo

Luan Hoti

Menaxher i Projektit

Tel: +381 38 (0) 38 517 715 Ext: 104

luan.hoti@helvetas.org

 

Basri Pulaj

Basri Pulaj

Zëvendës Projekt Menaxher /Zyrtar Agrobiznesi dhe Koordinator për Monitorim dhe Vlerësim

Tel: +381 38 (0) 38 517 715 Ext: 109

basri.pulaj@helvetas.org

 

Mimoza Mirashi

Mimoza Mirashi

Zyrtare e Lartë për Aftësim dhe Trajnime/Komunikim dhe Shkëmbim Njohurish

Tel: +381 38 (0) 38 517 715 Ext: 108

mimoza.mirashi@helvetas.org

 

vlorakastrati

Vlora Kastrati 
Zyrtare e Projektit për Zhvillimin e Bizneseve dhe PSGJ
Tel: + 381 (0) 38 517 715 ext: 109
vlora.kastrati@helvetas.org

????????????????????????????????????

Flutura Kërnja-Vidishiqi

Asistente e Projektit dhe Monitorim e Vlerësim

Tel: +381 38 (0) 38 517 715 Ext: 108

flutura.vidishiqi@helvetas.org

 

Valid Apuk
Zyrtar i Projektit
Tel: + 381 (0) 38 517 715 ext: 109
valid.apuk@helvetas.org