Ekipi i projektit

 

norberti

Norbert Pijls
Menaxher i Projektit
Tel: 038/51 77 15 ext:103
norbert.pijls@helvetas.org

ertan

Ertan Munoglu

Zëvendës Menaxher i Projektit
Tel: 038/51 77 15 ext: 112
ertan.munoglu@helvetas.org

merita

Merita Barileva
Zyrtare e lartë e projektit
Tel: 038/51 77 15 ext:113
merita.barileva@helvetas.org

Majlinda

Majlinda Jupolli

Zyrtare e lartë e projektit

Tel:  038/51 77 15 ext:114

majlinda.jupolli@helvetas.org

       

DSC_0044

Artan Loxha

Zyrtar i lartë i projektit

Tel: 038/51 77 15 ext:110

artan.loxha@helvetas.org

DSC_0985

Vjollca Behluli

Zyrtare e lartë e projektit

Tel: 038/51 77 15 ext:114

vjollca.behluli@helvetas.org

visari

Visar Zekaj

Zyrtar i projektit

Tel: 038/51 77 15 ext:112

visar.zekaj@helvetas.org

fatime

Fatime Rrahmani

Zyrtare e projektit

Tel: 038/51 77 15 ext:113

fatime.rrahmani@helvetas.org

       

dardani

Dardan Maliqi

Zyrtar i projektit

Tel: 038/51 77 15 ext:110

dardan.maliqi@helvetas.org

teuta

Teuta Jaha

Zyrtare e projektit

Tel: 038/51 77 15 ext:107

teuta.jaha@helvetas.org

prendi

Prend Krasniqi

Zyrtar i Logjistikës

Tel: 038/51 77 15 ext:106

prend.krasniqi@helvetas.org

shqipe

Shqipe Shala

Administratore Financiare

Tel: 038/51 77 15 ext:123

shqipe.shala@helvetas.org

       

mimoza

Mimoza Musa

Kontabiliste

Tel: 038/51 77 15 ext:122

mimoza.musa@helvetas.org